Friday, February 24

Northeast

Lafayette 4 @ William & Mary 5 (10 innings)

Sacred Heart 3-6 @ NYIT 4-0 (Game 2 – suspended top 9)

ODU Invitational (Norfolk, Va.)

Kentucky 16 vs. Saint Joseph’s 9

Delaware @ Old Dominion 4 pm

UR Invitational (Richmond, Va.)

Binghamton 7 vs. Toledo 3

Toledo 6 @ Richmond 4

Southeast

Air Force 3 vs. Navy 11 (Kinston, N.C.)

Alabama A&M 4 @ Savannah State 6

Alabama State vs. Morehead State (Hoover, Ala.) 5 pm

Appalachian State 5 @ Gardner-Webb 4

Army 5 @ Duke 8

Austin Peay 3 @ NC State 9

Bethune-Cookman @ FGCU 6:30 pm

Bryant 8 @ Arkansas 11

Bucknell 1 @ VMI 6

Butler 3 @ Alcorn State 2

CCSU 3 vs. Maine 6 (Del Ray, Fla.)

CCSU vs. South Dakota State (Del Ray Beach, Fl.) 11 am

Chicago State vs. Fort Wayne (Lake Point, Ga.) 3 pm

Cincinnati 3 @ College of Charleston 4

Delaware State 0 @ The Citadel 4

Eastern Michigan 12 vs. St. Bonaventure 7 (Port Charlotte, FL)

Elon 0 @ Clemson 1 (13 innings)

Evansville @ Southern Miss 6 pm

George Washington 2 @ Florida A&M 3

Georgia @ Georgia Southern 6:30 pm

Georgia State 8 @ Jacksonville 9

Hartford 3 @ Mercer 4 (10 innings)

High Point 4 @ Stetson 3 (10 innings)

Holy Cross 0 @ Auburn 7

Illinois State 4 @ Memphis 5

Indiana 8 @ Florida Atlantic 4

Indiana State 3 vs. Marist 9 (Starkville, Miss.)

Indiana State 6 @ Mississippi State 11

Iona 3 @ NC Central 1

Iowa @ Alabama State 12 pm

Jackson State @ Texas Southern 7:05 pm

Kent State @ FIU 7 pm

La Salle 3 @ East Carolina 7

Manhattan @ UCF 6:30 pm

Marshall 0 @ Western Carolina 8

Maryland @ LSU 7 pm

Maryland-Eastern Shore 9 @ North Carolina A&T 17

Miami (Fla.) 0 @ Florida 1

Miami (Ohio) 1 @ USF 5

Michigan State 5 @ UNCG 4

Monmouth 4 @ Furman 2

Morehead State @ Alabama State 4 pm

Northeastern 9 @ North Florida 1

Ohio 1 vs. SIUE 2 (Emerson, Ga.)

Omaha 2 @ Louisville 7

Oral Roberts 6 @ Alabama 3

Penn State 7 vs. Xavier 5 (Cary, N.C.)

Purdue 6 @ Little Rock 4

Quinnipiac @ Campbell 4 pm

Radford 0 @ North Carolina 2

Rider 2 @ Charlotte 4

Rutgers 3 @ Virginia 7

Samford 3 @ Florida State 16

Southern Illinois @ ULM 6 pm

Stony Brook 6 @ Presbyterian 7

Texas Southern @ Jackson State (Biloxi, Miss.) 7:05 pm

UIC 5 @ Vanderbilt 3 (10 innings)

UNCW 2 @ Ole Miss 7

USC 5 @ Wake Forest 15

Valparaiso 1 @ UAB 5

VCU 13 @ Charleston Southern 4

Western Michigan 7 @ ETSU 12

Winthrop 4 @ Kennesaw State 3

Wright State @ South Carolina 4 pm

Youngstown State 6 @ Georgia Tech 15

Caravelle Resort Tournament (Conway/Myrtle Beach, S.C.)

George Mason 3 vs. West Virginia 5

Ball State 0 @ Coastal Carolina 1

Davidson Invitational (Davidson, N.C.)

Fairleigh Dickinson 6 vs. Lehigh 16

UMass Lowell 5 @ Davidson 8

Liberty Tournament (Lexington, S.C.)

Kansas State 2 vs. St. John’s 9

Liberty 8 vs. UMBC 5

Mule Mix Classic (Nashville, Tenn.)

Bowling Green 0 @ Lipscomb 2

Missouri State 7 @ Belmont 5

Northwestern 4 @ Middle Tennessee 11

Spartanburg Invitational (Spartanburg, S.C.)

Dayton 6 vs. UNC Asheville 12

Georgetown 0 @ USC Upstate 12

James Madison 5 @ Wofford 1

Central

Arizona State @ TCU 6:30 pm

Arkansas State @ Northwestern State 6:30 pm

Arkansas-Pine Bluff 8 @ UT Martin 10

Bradley 7 @ Tennessee Tech 13

Buffalo 12 @ Murray State 10

California 2 @ Texas Tech 4

Central Michigan @ Incarnate Word 6:30 pm

Connecticut 1 @ Texas 4

Eastern Illinois @ Central Arkansas 6 pm

Fairfield @ Lamar 6 pm

Grand Canyon @ Wichita State ppd.

Jacksonville State 3 @ Western Kentucky 2

Louisiana Tech @ UT Arlington 6:30 pm

New Mexico @ Dallas Baptist 6:30 pm

North Dakota State 1 @ Abilene Christian 4

Northern Illinois vs. tba (Norman, Okla.)

Oakland 2 @ Eastern Kentucky 3

Pepperdine @ Texas A&M 6:30 pm

Prairie View A&M @ UT Rio Grande Valley 7 pm

Rhode Island 5 @ Houston Baptist 4

Seattle @ Minnesota 6:30 pm

South Alabama @ Baylor 6:35 pm

Southeastern Louisiana @ Rice 6:30 pm

Stephen F. Austin @ UTSA 6 pm

Texas State 7 @ Oklahoma State 10

Troy @ New Orleans 5:30 pm

UL Lafayette @ Sam Houston State 6:30 pm

Western Illinois 2 @ Southeast Missouri 22

19 Ways Invitational (Norman, Okla.)

Villanova 2 @ Oklahoma 9

Boston College vs. Northern Illinois 6:30 pm

Kleberg Bank College Classic (Corpus Christi, Texas)

Houston 2 vs. Missouri 4

Illinois @ Texas A&M-Corpus Christi 6 pm

Mardi Gras Tournament (Thibodaux, La.)

Hofstra vs. Southern 11 am

Grambling State vs. Wagner 2:30 pm

LIU Brooklyn @ Nicholls 7 pm

West

Cal Poly @ Pacific 6 pm

Cal State Fullerton @ UNLV 6 pm

Creighton @ Santa Clara 6 pm

Fordham @ Long Beach State 6 pm

Gonzaga @ UCLA 6 pm

Kansas @ Stanford 6 pm

McNeese State @ Arizona 6 pm

Michigan vs. Saint Louis (Santa Clara, Calif.) 1 pm

Milwaukee vs. Milwaukee Brewers (Phoenix, Ariz.) 2 pm

Mount St. Mary’s @ New Mexico State 6 pm

Northern Kentucky @ Sacramento State 6 pm

Portland 3 @ CSU Bakersfield 7

San Francisco @ Hawaii 6:35 pm

Towson 4 @ CSUN 1

Tulane 4 @ UCSB 7

UC Riverside @ Fresno State 6 pm

Utah Valley 4 @ UC Davis 3

Virginia Tech 8-4 @ Nevada 7-7

Washington 11 @ Saint Mary’s 1

Washington State @ Loyola Marymount 6 pm

Big 10-Pac-12 Challenge (Surprise, Ariz.)

Ohio State 6 vs. Oregon State 1

Nebraska vs. Utah 5 pm

San Jose Invitational (San Jose, Calif.)

BYU 10 vs. Northern Colorado 9

Northern Colorado @ San Jose State 7 pm

Tony Gwynn Classic (San Diego, Calif.)

Oregon 11 vs. UC Irvine 5

Seton Hall vs. Tennessee 4 pm

Notre Dame @ San Diego 6 pm